pix
pix
Språk  
  Valuta  
Logg inn | Informasjon | Kontakt | Ny bruker?
pix
 

Avdelinger

 
 
ORGANISASJONSNR.:
Skanfil For Samlere AS: 999 024 661
Skanfil Auksjoner AS: 999 024 734

NORGE

Haugesund
Postboks 2030,
5504 Haugesund.

Besøksadresse:
Spannaveien 52.

Åpningstider:
Man - fre: 08.00-15.30
Lør: Stengt

Telefon: 52 70 39 40,
Fax: 52 70 39 49
skanfil@skanfil.no

Vis større kart
Sarpsborg
Knud Brynsvei 9,
1738 Borgenhaugen.

Besøksadresse:
Knud Brynsvei 9

Åpningstider:
Man - fre: 08.00-15.30
Lør: Stengt

Telefon: 52 70 39 40
eller 922 01 427
Fax: 69 15 10 84
sarpsborg@skanfil.no

Vis større kart


Oslo
Postboks 6465 Etterstad,
0605 Oslo

Besøksadresse:
Østensjøveien 29

Åpningstider:
Man - fre: 10.00-17.00
Lør: Stengt

Telefon: 52 70 39 40
eller 922 03 173
Fax: 22 72 44 00
oslo@skanfil.no

Vis større kart
Trondheim
Vestre Rosten 81
7075 Tiller

Besøksadresse:
Vestre Rosten 81

Kontortid 08.00-15.00,
torsdager etter kl. 12.00.
Ring for avtale!
Telefon: 924 86 404
leif@skanfil.no

Vis større kart


Bergen
Nipedalen 37
5164 Laksevåg

Besøksadresse:
Nipedalen 37

Åpningstider:
Man - fre: 10.00-17.00
Lør: Stengt

Telefon: 55 93 46 00
bergen@skanfil.no


Vis større kart

DANMARK


Århus
Skanfil Danmark AS
Anker Jensens Vej 4
DK-8230 Åbyhøj

Åpningstider:
Man - fre: 09.00-16.00
Lør: Stengt

Tlf. + 45 41 99 02 99
arhus@skanfil.no

Vis større kart
Fredensborg
Skanfil Danmark AS
Søparken 9, Nødebo
DK-3480 Fredensborg

Tlf. + 45 46 56 38 57
Fax: + 45 46 56 39 80
danmark@skanfil.no
niels@skanfil.no

Vis større kart


København
Skanfil Danmark AS
Frederiksborggade 41
DK-1360 København K

Åpningstider:
Man - tors: 10.00-16.00
Fredag: 10.00-15.00
Lør: Stengt

Tlf. + 45 46 56 38 57
kobenhavn@skanfil.no

Vis større kart

SVERIGE


Stockholm
Skanfil Sverige AB
Vilundavägen 30
SE-194 34 Upplands Väsby

Åpningstider:
Man - fre: 10.00-16.00
Lør: Stengt

Tlf. + 46 08-26 27 33
sverige@skanfil.no

Vis større kart


Tilbake
 
     
SKANFIL for samlere as | Spannaveien 52 | 5504 Haugesund | + 47 52703940 | skanfil@skanfil.no | www.skanfil.no Besøk alle avdelinger