pix
pix
Språk  
  Valuta  
Logg inn | Informasjon | Kontakt | Ny bruker?
pix
 

Offices

 
 
ORGANISATION NR.:
Skanfil For Samlere AS: 999 024 661
Skanfil Auksjoner AS: 999 024 734

NORWAY

Haugesund
Postboks 2030,
5504 Haugesund.

Visiting adress:
Spannaveien 52.

Opening hours:
Mon - Fri: 08.00-15.30
Sat: Closed

Phone: 52 70 39 40
Fax: 52 70 39 49
skanfil@skanfil.no

Show larger map
Sarpsborg
Knud Brynsvei 9
1738 Borgenhaugen

Visiting adress:
Knud Brynsvei 9

Opening hours:
Mon - Fri: 08.00-15.30
Sat: Closed

Phone: 52 70 39 40
or 922 01 427
Fax: 69 15 10 84
sarpsborg@skanfil.no

Show larger map


Oslo
Postboks 6465 Etterstad,
0605 Oslo

Visiting adress:
Østensjøveien 29

Opening hours:
Mon - Fri: 10.00-17.00
Sat: Closed

Phone: 52 70 39 40
or 922 03 173
Fax: 22 72 44 00
oslo@skanfil.no

Show larger map
Trondheim
Vestre Rosten 81
7075 Tiller

Visiting adress:
Vestre Rosten 81

Office hours: 08.00-15.00,
Thursdays after 12.00 o'clock.
Call for appointment!
Phone: 924 86 404
leif@skanfil.no

Show larger map


Bergen
Nipedalen 37
5164 Laksevåg

Visiting adress:
Nipedalen 37

Opening hours:
Mon - Fri: 10.00-17.00
Sat: Closed

Phone: 52 70 39 40
bergen@skanfil.no


Show larger map

DENMARK


Århus
Skanfil Danmark AS
Anker Jensens Vej 4
DK-8230 Åbyhøj

Opening hours:
Mon - Fri: 09.00-16.00
Sat: Closed

Phone: + 45 41 99 02 99
arhus@skanfil.no

Show larger map
Fredensborg
Skanfil Danmark AS
Søparken 9, Nødebo
DK-3480 Fredensborg

Phone: + 45 46 56 38 57
Fax: + 45 46 56 39 80
danmark@skanfil.no
niels@skanfil.no

Show larger map


Copenhagen
Skanfil Danmark AS
Frederiksborggade 41
DK-1360 København K

Opening hours:
Mon - Thu: 10.00-16.00

Friday: 10.00-15.00
Sat: Closed

Phone: + 45 46 56 38 57
kobenhavn@skanfil.no


Show larger map

SWEDEN


Stockholm
Skanfil Sverige AB
Vilundavägen 30
SE-194 34 Upplands Väsby

Opening hours::
Mon - Fri: 10.00-16.00
Sat: Closed

Phone: + 46 08-26 27 33
sverige@skanfil.no

Show larger map


Tilbake
 
     
SKANFIL for samlere as | Spannaveien 52 | 5504 Haugesund | + 47 52703940 | skanfil@skanfil.no | www.skanfil.no Besøk alle avdelinger